“Një gjë e vogël 3mm…”/ Del Piero shtrohet në spital, probleme për legjendën e Juves

Frikë për Alessandro Del Piero. Ish kapiteni i Juves, ikonë e këtij klubi, ndodhet në Los Angeles, aty ku kalon një pjesë të mirë të kohës.

Del Piero ka përfunduar në spital si pasojë e dhimbjeve në veshka. Ka qenë vetë Del Piero i cili me anë të një statusi në rrjetet sociale ka qetësuar tifozët e tij të shumë:

“Akoma nuk e besoj se si një gjë e vogël 3mm mund të bej kaq shumë keq”, shkruan ish kapiteni, duke iu referuar gurit në veshka.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.