Missi shqiptar zhvishet dhe kërcen për tifozët e Tiranës (FOTO)

Emisioni “E Diell” në “Top Channel”, i ka kushtuar një rëndësi të veçantë sportit këtë kohë karantine, me rubrikën “E Diella Proces”. Në studio u fol për rifillimin e kampionatit vendas e të huaj dhe të gjitha risqet që mbart, ky ristartim.

Në një moment për të ç’tensionuar situatën, e ftuar ishte Missi Atalanta Kërçuku. Bukuroshja bionde është tifoze e zjarrtë e Tiranës dhe shpesh shikohet tek brohoret për të në shkallët e stadiumit.

Këtë kohë në izolim, ajo kishte bërë një kërcim sensuale dhe me të thotë se përshëndet të gjithë tifozët e Tiranës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.