Dalin pamje të tjera nga prishja e Teatrit Kombëtar, ja si duket godina e rrëzuar nga fadroma (Foto)

Vijon prishja totale e Teatrit Kombëtar, godinës historike për të cilin po protestojnë me qindra qytetarë. Këto janë disa nga pamjet e fundit, sesi duket Teatrit Kombëtar i rrëzuar nga fadromat e Inspektoriatit Ndërtimor Urbanistik Vendor (INUV).

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.