Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Dua të martohem me djalin tuaj për paratë e tua”, habit modelja shqiptare (FOTO)

Modelja e njohur, Angela Martini, është bërë pjesë e aplikacionit të famshëm “TikTok” dhe ka publikuar videon e parë.

Bukuroshja shkodrane ka vendosur që postimin e parë ta bëjë rreth dashurisë.

Angela është vendosur në rolin e Lorelei Lee nga Marilyn Monroe në filmin “Gentlemen Prefer Blondes”.

Në videon në fjalë, ish-Missi shqiptar komunikon me babain e djalit me të cilin do të martohet.

“Mund ta bindësh atë idiot që e do, por nuk më bind dot mua,” i thotë ai.

“Shumë keq sepse unë e dua atë,” vazhdon Angela.

Babai i djalit: “Sigurisht për paratë e tij”.

Angela: “Jo, sinqerisht”.

Babai i djali: “Për çfarë doni të martoheni atëherë me të?

“Unë dua të martohem me atë për paratë e juaja”, thotë Angela, nën zërin e Marilyn.

[gallery ids="1050781,1050782,1018132,1018135,1018133,1018134,1052309,1052310,1052311,932978,913316,912726,913312,913318,913314,912724,912725,912723,912718,912717"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore