Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Bukuroshja shkodrane thyen karantinën, pozon super seksi nga… (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të bukura shqiptare dhe më të komentuara në mediat online.

Është fjala për Angela Martinin, e cila ka disa vite që është larguar nga Shqipëria dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Edhe pse larg vendlindjes, ajo vijon të jetë në qendër të vëmendjes nga fansat shqiptarë.

Ndërkohë së fundmi, bukuroshja shkodrane është siguruar që t’i bëjë ndjekësit e saj t’a harrojnë për pak momente koronavirusin me postimet e saj tepër sensuale në “Instagram”.

Angela ka ndarë me ndjekësit një foto ku ka pozuar në një pyll në Los Anxhelos. Ajo shfaqet mahnitëse e veshur me një fustan të zi, ku i nxjerr të gjithë kurrizin jashtë.

[gallery ids="1018133,1018134,938339,1018135,1018132,1050781,1050782,930676,913318,913312,913314,913316,912723,912719,912720,912721,912716,912715,912714,912718"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore