Nuk i interesojnë rregullat/ Ylli 33-vjeçar shfaqet seksi rrugëve, 1330 paund vetëm një… (FOTO)

Ajo njihet si një nga femrat që ekspozon shpesh format trupore në rrjetet sociale.

Është fjala për yllin televiziv, Lauren Goodger, e cila di të zgjedhë veshjet që i nxjerrin mjaft bukur asetet e saj.

Të hënën, ajo është fotografuar rrugëve të Essex teka bënte një shëtitje.

33-vjeçarja mbante veshur një palë atlete 612 paund, 150 paund mbajtësja e telefonit dhe një çantë 1330 paund të “Louis Vuitton”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.