Nuk ka frikë nga Covid-19, ylli televiziv thyen karantinën për t’u stërvitur në… (FOTO)

Ylli televiziv, Lauren Goodger, në këto ditë karantine ka vendosur që të kujdeset për trupin e saj në shtëpi.

Në pamundësi për të shkuar në stërvitje, 33-vjeçarja është fotografuar të marten teksa stërvitej në natyrë.

Me një veshje të ngushtë e shumë të ngushtë, Lauren ka ditur se si të tërheq vëmendjen e të gjithëve menjëherë.

Ylli britanik ka ekspozuar format e saj trupore bombastike, dhe ka marrë poza që bien direkt në sy.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.