Thyen karantinën për një shëtitje pranë shtëpisë, ylli televiziv “çmend” paparacët me… (FOTO)

Lauren Goodger ka marrë vëmendjen e të gjithëve të dielën, teksa ka dalë një shëtitje rrugëve pranë shtëpisë së saj në Essex.

Ndërsa Britania e Madhe është e izoluar për shkak të Covid-19, ylli televiziv ka gjetur mënyrën se si të kthejë sytë e publikut nga vetja.

Këtë të diel ajo është shfaqur rrugëve e veshur sportive, me një veshje të ngushtë që i ekspozonte format bombastike.

Gjithashtu ajo ka marrë edhe disa poza seksi e provokuese, kur ka vënë re se paparaci po e fotografonte.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.