Nuk përmbahen nga karantina, shpërthejnë plazhet nudo në Golem (Foto)

Dhjetra qytetarë kanë frekuentuar plazhet këtë ditë diele, për tu çliruar nga karantina 2 mujore për shkak të Covid-19. Por ajo që të bën përshtypje është shfrenimi në plazh, ku në disa foto duken femra pothuajse të zhveshura. Foto janë realizuar nga LSA, në plazhin e Golemit në Kavajë.

Mesa duket kjo verë do të jetë tepër “e nxehtë”, pasi izolimi ka shkaktuar jo pak stres tek qytetarët.

Më poshtë fotot:

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.