Pa makijazh dhe e zhveshur, Oriola Marashi “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Në këto ditë izolimi, Oriola Marashi, ka zbuluar se është shumë e zonja në gatim. Ajo poston here pas here në “Insastory” foto apo video të recetave që ajo përgatit.

Por sigurisht që nuk ka harruar që të postojë edhe fotografi seksi e porovokuese, siç ajo di.

Së fundmi, modelja bukuroshe ka ndarë me ndjekësit disa poza ku shfaqet pa make-up dhe mjaft provokuese.

Ajo që bie në sy duket se Marashi është e gjitha e zhveshur dhe është mbuluar vetëm me një shall të madh rrjete.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.