Thyen karantinën për një xhiro rrugëve të qytetit, ylli televiziv kapet mat teksa… (FOTO)

Ajo njihet për format bombastike, të cilat nuk ngurron në asnjë moment që t’i ekspozojë.

Është fjala për yllin televiziv, Lauren Goodger, e cila në fillim të pandemisë u akuzua nga fansat e saj se po bën “modë” në një periudhë të vështirë për vendin.

Së fundmi, 33-vjeçarja është fotografuar teksa ka dalë për një xhiro. Ajo shfaqet në formë me një veshje sportive dhe të ngushtë.

Gjithashtu Lauren është kapur mat teksa bënte “selfie” provokuese dhe s*ksi, ashtu siç vetëm ajo di.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.