Oriola Marashi transformohet tërësisht/ Modelja bëhet bionde dhe me baluke, por… (FOTO)

Në ditët e sotme, ajo është një ndër femrat shqiptare më të komentuara në media dhe rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për modelen seksi, Oriola Marashi, e cila gjithmonë di se si të tërheqë vëmendjen e fansave të saj dhe jo vetëm.

Oriole poston herë pas here fotografi provokuese dhe ku ekspozon edhe format e saj trupore. E teksa keni parë pozat e saj, me siguri që në sy ju kanë rënë edhe flokët e saj të gjatë. dhe të shëndetshëm.

Por një ditë më parë, Marashi ka postuar në “Instastory” dy foto ku tregon se si duket me ngjyra të ndryshme flokësh dhe me baluke.

Nëpërmjet një efekti, ajo ka provuar flokët bionde dhe të zeza të dyja ngjyrat me baluke. Ju si mendoni, cili model i shkon më shumë?

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.