Të gjithë të izoluar, por ylli televiziv tërheq vëmendjen rrugëve me veshjen super të ngushtë që i tregojnë… (FOTO)

Lauren Goodger është fotografuar këtë të shtunë teksa ecte rrugëve të Essex, edhe pse Britania e Madhe është në izolim si pasojë e Covid-19.

Ylli televiziv u shfaq në super formë e veshur e gjitha me të zeza, ndërkohë mbante edhe një pellush të bardhë.

33-vjeçarja mbante në fytyrë edhe një maskë, e cila është e detyrueshme tani në kohën e pandemisë.

Me veshjen e ngushtë, Lauren ktheu të gjithë vëmendjen te format e saj bombastike.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.