Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Arti

FOTOT/ Të zgjuara dhe të bukura, aktoret e kinematografisë shqiptare që shkëlqejnë në çdo kohë

Në kohën e kirurgjisë plastike, botoksit dhe silikonit, trysnia sidomos në botën e showbizit dhe kinematograsë për të qenë e pëlqyer është e madhe.

Por këto ndërhyrje, shpeshherë vijnë me koston e tjetërsimit të tipareve, dhe në atë përpjekjen e dëshpëruar në kërkim të të bukurës dhe rinisë së përjetshme, ato që i hyjne kesaj rruge, mund të përballen edhe me efektin e kundërt.

Përballë shembujve të sotëm, kemi ato të bukurisë natyrale dhe zgjuarsisë, të të kaluarës së afërt. Shihni fotot e aktoreve tona të mrekullueshme të kinematografisë tonë.

[gallery ids="1030387,1030403,1030402,1030388,1030389,1030396,1030390,1030391,1030392,1030398,1030393,1030399,1030394,1030401,1030395,1030397,1030400"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore