E gjitha e zhveshur në pishinë/ Ja poza “hot” që “çmendi” të gjithë, por Oriola Marashi… (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi duke se po e shijon karantinimin.

Edhe pse prej disa ditësh e izoluar si pasojë e koronavirusit, duket se ajo ka vendosur që të marrë më të mirën prej saj.

Oriola postuar një foto teksa lahet në pishinë pa rroba banje. E gjithë shpina e saj është e zbuluar, por nuk ka treguar se kush ia ka bërë foton.

Megjithatë, vetëm pak orë më vonë modelja ka ndryshuar mendje dhe e ka fshirë foton.

Prej kohësh ajo përflitet për një lidhje me futbollistin e Kombëtares Shqiptare, Eros Grezdën, i cili aktualisht jeton në Kroaci, ku edhe aktivizohet në një prej skuadrave vendase.

Edhe postojnë nga i njëjti vend, asnjë prej të dyve nuk e ka zyrtarizuar lidhjen, megjithatë herë pas here ‘ngacmojnë’ me ndonjë detaj që të kuptohet se janë bashkë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.