Me bikini e dekolte shpërthyese, të famshmet që nuk i rezistuan rrezeve të diellit (FOTO)

Një palë bikini të kuqe dhe një dekolte shpërthyese. Këto janë pamjet që vijnë nga shtëpitë e vajzave të bukura të ekranit.

E bukura Belen Rodriguez vjen me poza “hot” nga ballkoni i shtëpisë në qendër të Milanos.

Ndërkohë pak milje më larg, motra e saj vjen po aq e nxehtë sa Belen.

Por jo vetëm ato të dyja marrin rreze dielli gjatë këtyre ditëve të izolimit si pasojë e koronavirusit. Këtu do të gjeni të famshmet që nuk i kanë rezistur diellit dhe kanë veshur bikini.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.