Magjike, shihni pamjet brenda rezidencës 8 milionë euro të Ronaldos (FOTO)

Legjenda e futbollit Cristiano Ronaldo, e fejuara Georgina Rodriguez, fëmijët, mamaja Dolores dhe vëllai Hugo janë në karantinë së bashku në shtëpinë e pabesueshme të yllit të Juventusit, në Madeira.

Rezidenca shtatë-katëshe në Funchal, vend nga i cili është me origjinë Ronaldo, përfundoi punimet verën e kaluar – katër vjet pasi ish-ylli i Manchester United bleu një depo dhe e shndërroi atë në këtë vendbanim luksoz, shkruan “The Sun”.

Besohet se Ronaldo shpenzoi rreth 8 milionë euro për të rimodeluar shtëpinë e ëndrrave, me pamje nga deti. Shtëpia përfshin dy pishinat me madhësi olimpike, xhakuzi dhe një fushë futbolli.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.