Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Dy sekonda para "tragjedisë", 17 fotot që kanë pushtuar internetin

Fotografia është kthyer në një fushë shumë të dashur, sidomos pas zhvillimit të teknologjisë dhe zhvillimit të vrullshëm të jetës virtuale.

Kapja e momentit të duhur dhe dukja sa më bukur, kjo është ajo që synojnë të gjithë.

Shpesh, aparati kap edhe momente të sikletshme, por që mbeten gjatë në kujtesë.

Shihni fotot e mëposhtme:

[gallery ids="1025652,1025651,1025653,1025640,1025641,1025644,1025643,1025645,1025647,1025646,1025648,1025649,1025639,1025642,1025650"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore