Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Sfida që po “çmend” vajzat e bukura të ekranit, pa asnjë rrobë veshur por vetëm me një… (FOTO)

Në rrjetet sociale ka nisur sfida më e "çmendur" për vajzat e bukura të ekranit.

Në profilet e tyre në "Instagram", të famshmet kanë nisur të postojnë fotografi ku mbajnë veshur një jastëk, të cilin e kanë lidhur me një rrip.

Pa asnjë gjë tjetër veshur, ato pozojnë vetëm me jastëk dhe më pas i ndajnë foto me ndjekësit e tyre të shumtë.

[gallery ids="1024400,1024401,1024402,1024403,1024404,1024405,1024406,1024407,1024408,1024409,1024410"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore