Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Serbi/ Djali i presidentit Vuçiç pozitiv me COVID-19

Djali i presidentit të Serbisë Aleksandar Vuçiç është infektuar me COVID-19.

Danilo Vuçiç kreu testin ditën e sotme dhe përgjigja ishte pozitive.

Lajmi u bë i ditur në profilin zyrtar në Instagram të presidentit serb.

"Danilo i im më tha se dorëzimi është një opsion. Fëmija im i parë u infektua me koronavirus dhe tabloja e tij klinike ishte e tillë që ai u pranua në Klinikën e Sëmundjeve Infektive. Bir, do të fitosh. Babi të do, të gjithë të duam", shkroi Vuçiç.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore