Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rashel Kolanecit i del “gënjeshtra” te poza me dekolte të hapur, bën “sherr” me ndjekësit: E ke ëndërr të ishe… (FOTO)

Pak ditë më parë, ish-velina Rashel Kolaneci publikoi në "Instagram" një fotografi ku thoshte se nuk ka vendosur make-up.

Në foton në fjalë ajo shfaqet me një dekolte, e tregon se është e gjitha natyrale.

E teksa ka marrë shumë komplimente, ka patur nga ata ndjekës që kanë vënë re filtrate dhe make-up-in në fytyrën e Rashelit, dhe i kanë kërkuar të mos gënjejë.

"Mos rrej se je pa make up se të duket komplet rimeli,"? i shkruan një ndjekëse, ndërsa Rashel Kolaneci ka replikuar duke thënë se është thjesht një laps: "Është laps sysh, për një pikë laps s?besoj se ndryshon gjë, apo e bëni qimen tra thuaj!".

Megjithatë këtë kritika e ka edhe një komentuese, e cila shkruan: "Srzzz no make up?? Por 102939 flitra?

Rashel Kolaneci i është përgjigjur shkurt ndjekëses, duke ja bërë të qartë se ajo s?ka konkurencë: "Ti do dëshiroje të kishe fytyrën time, dhe jo vetëm!!".

[gallery ids="1019795,1020724,1022585,1018273,995622,1009888,1015544,995621,995618,995021,974658,995616,968488,956306,908273"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore