Mbyllja e kufijve e ndau me gruan dhe fëmijët, vetëvritet me kallashnikov 48-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Policanit. Një 48-vjeçar i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvrarë me armë zjarri në banesën e tij.

Burime nga policia bëjnë me dije se Ylber Spahiu e ka ndërmarrë aktin e vetëvrasjes në kushtë të rënduara psikologjike.

Burimet konfirmojnë se viktima ishte prej disa javësh në gjendje të rënduar psikologjike për shkak se jetonte i vetëm pas bllokimit të kufijve nga frika e përhapjes së koronavirusit, pasi mbyllja e kufijve la në Greqi gruan dhe dy fëmijët e 48-vjeçarit.

Pas krismave që u dëgjuan në qytet, kanë qënë komshinjtë ata që njoftuan policinë, e cila pas mbërritjes në banesë e gjeti trupin e 48-vjeçarit pa shenja jete.

Trupi i pajetë u përcoll në morgun e Spitalit Rajonal Berat, ku pas eksperzisës rezultoi se 48-vjeçari Ylber Spahiu është vetëvrarë nga arma automatike “kallashnikov”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.