E pabesueshme/ Njihuni me gruan që flinte dhe jetonte me një luan (FOTO)

Pasioni i saj për kafshët ekzotike ka ekzistuar shumë kohë më parë. Bëhet fjalë për aktoren e njohur Tipi Hedren, e cila ka bërë debutimin e saj të bujshëm në filmin hit të Netfliz “Tiger King”.

Për legjendën 90-vjeçare të ekranit, kafshët e rrezikshme kanë qenë një pasion i përjetshëm dhe shpesh herë e kanë quajtur si të çmendur.

Një nga veprimet e saj më të pabesueshme ishte jetesa me një luan të madh, të cilin e quajti Neil.

Duke parë fotot nga revista e famshme “LIFE”, shihet luani që ndan shtëpinë me aktoren legjendare dhe vajzën e saj po aktore, Melanie Griffith.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.