Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Ceremonia u anulua për shkak të koronavirusit, mjekët bëjnë "dasmë virtuale"

Mjekët Zoe Davies dhe Tom Jackson janë një ndër shumë çiftet që kanë anuluar dasmën e tyre si pasojë e pandemisë koronavirus.

Mirëpo, miqtë dhe familjarët e tyre nuk do të lejonin që virusi të shkatërrontë këtë moment të gëzueshëm për ta. Vëllai i dhëndrit organizoi një dasmë virtuale për dy mjekët.

Mbi 50 persona online, miq dhe familjarë suprizuan çiftin e ri. Ata kënduan, u lutën dhe uruan për një jetë të lumtur çiftin e ri.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1024162,1024163,1024161"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore