As Bora Zemani nuk duron dot më, poston pozat s*ksi me bikini (FOTO)

Tani që temperaturat po rriten dhe dielli ngroh më shumë, të gjithë kanë dëshirë që të shkojnë në plazh.

Por kjo është e pamundur pasi jemi të izoluar për shkak të koronavirusit, e nuk na ngelet gjë tjetër veç të kujtojmë ditët kur ishim të lirë dhe udhëtonim pa problem.

E kështu ka bërë edhe moderatorja e njohur, Bora Zemani, e cila është bërë nostalgjike dhe ka postur disa foto me bikini.

“Dita e fundit në plazh. 27.10.2019”, shkruan ajo krahas fotove që kanë marrë mijëra pëlqime.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.