Nuk e ka aspak problem, reperja ekspozon format bombastike me të brendshmet s*ksi (FOTO)

Që kur bota nisi të izolohej nga pandemia koronavirus, në rrjetet sociale nisën sfida të ndryshme, për të kaluar kohën.

E pjesë e këtyre sfidave janë bërë edhe personazhet e njohur të ekranit. Reperja e famshme, Megan Thee Stallion fillimisht u bë pjesë e sfidës ku shfaqej duke kërcyer nën ritmet e këngës së saj.

Por më pas, 25-vjeçarja i ndryshoi gjërat kur u shfaq e veshur me të brendshme nga koleksioni i Rihanna-s, “Savage X Fanty”.

Reperja me forma bombastike dukej shumë “hot” dhe seksi me të brendshmet e krijuara nga këngëtarja me fame botërore.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.