Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

Nga kuzhina te stërvitjet me partneret s*ksi, kjo është karantina e futbollistëve (FOTO)

Në këto ditë izolimi, edhe futbollistët e famshëm kanë qenë më aktiv në rrjetet sociale. Ata kanë postuar foto e video të ndryshme me familjarët e tyre.

Familja më e komentuar është ajo e Cristiano Ronaldos, pasi ylli i Juventusit ndan me ndjekësit momente nga stërvitja e tij, lojërat me fëmijët apo edhe çaste me partneren bukuroshe, Georgina Rodriguez.

Por nuk janë pas as futbollistët e tjerë, ku Leo Messi dhe Manolo Gabbiadini, kanë ndarë momente me fëmijët e tyre.

Në kuzhinë duke gatuar janë pare Mauro Icardi, Gigi Buffon dhe Paolo Dybala. Por ka edhe nga ata që duan të stërviten në çift si Antonio Candreva dhe Danilo D?Ambrioso.

[gallery ids="1023581,1023583,1023584,1023585,1023586,1023587,1023588,1023589,1023590,1023591,1023592,1023593,1023594,1023595,1023596,1023597,1023598,1023599,1023600,1023601,1023602,1023603,1023604,1023605"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore