Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Mos u bëj shok me burrin në karantinë…”/ E kuruar në çdo detaj, Zaimina Vasjari ka një këshillë për fanset (FOTO)

Zaimina Vasjari është një nga këngëtaret më të komentuara në showbiz-in shqiptar.

Gjatë këtyre ditëve në karantinë, ajo ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku tregon se si po e kalon kohën në shtëpi.

Përveç videove interesante në "Tik Tok", Zaimina së fundmi ka postuar edhe një foto ku shfaqet mjaft e kuruar dhe ka një mesazh për fanset e saj.

Ajo shkruan se përveçse do kujdeseni për shtëpinë gjatë këtyre dityre ditëve, kujdesuni edhe për veten tuan. Zajmina shprehet se nuk duhet të bëhesh shoh me burrin, dhe se këtij të fundit duhet t?i bëhen sytë zemra kur të të shikojë.

"Pra ti lan shplan gatuan mer plurat hekuros ke dhe nje femije qe do shume perkujdesje dhe dashuri poor kurr mos harro te duash dhe veten dhe te kujdesesh per te. Mos u be shok me burrin ne karantin rri po ajo qe atij ti bejn syt ? kur te shikon. ?????", shkruan Vasjari krahas fotos që u pëlqye shumë nga ndjekësit.

[gallery ids="1000490,1001586,1001585,1001584,1023625,1023626,1001582,951090,951089,951085,951087,902184,902179,902182,902181"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore