Me fustanin që i ekspozon shalët, Rita Ora tregon si ta nisni bukur javën (FOTO)

Rita Ora ka zbuluar një ditë më parë se si niset java sa më bukur edhe gjatë këtyre ditëve të izolimit, si pasojë e koronavirusit.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka postuar në “Instagram” një foto ku shfaqet e veshur me një fustan, i cili ka një të çarë të madhe dhe që i ekspozon njërën këmbë.

Përmes kësaj fotoje, Rita shprehet se edhe pse në këto ditë, kur vishet bukur të hënën, e bën të ndihet normale.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.