Me flokët kështu nuk e mbanit mend, Anxhela Peristeri poston foton e 11-viteve më parë dhe… (FOTO)

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Me zërin e saj të veçantë dhe këngët e bukura, ka bërë për vete publikun që në daljet e saj të para në ekran.

Anxhela gjithashtu është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku gjatë këtyre ditëve në karantinë, qëndron pranë fanseve përmes postiveme në “Instagram”.

E duket se është bërë paksa nostalgjike, pasi ka hapur arkivat dhe ka postuar një fotografi të vitit 2009. Në foton në fjalë ajo duket paksa ndryshe pasi ëshë bionde.

Ndërkohë këto vitet e fundit jemi mësuar që ta shohim me flokë të errët dhe e kishim harruar se ajo ka qenë kaq bionde. “Ishte viti 2009”, shkruan këngëtarja krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.