Kur rinia e tepron me alkoolin, pamjet e pabesueshme nga lokalet e natës (FOTO)

 

Muzikë me zë të lartë, të rinj që argëtohen dhe pije pafund. Kjo është pamja që që ofrojnë lokalet e natës. Por kur e teprojnë më alkoolin, aty nisin edhe skenat komike dhe shumë të sikletshme.

Falë përdorimit të gjerë të mediave sociale, këto foto qesharake të bëra në lokalet e natës do të mbahen mend gjatë.

Më poshtë po ju tregojmë disa nga skenat më të sikletshme.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.