Karantina “hot” e Kejvina Kthellës, modelja “çmend” fansat me pozat provokuese (FOTO)

Kejvina Kthella është një modelet më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Ajo komentohet shpeshherë për pozat seksi që publikon në rrjetet sociale si dhe për jetën private.

Gjatë këtyre ditëve të izolimit për shkak të koronavirusit, Kejvina ka postuar foto e video të ndryshme në “Instagram”, duke gjetur mënyrën se si të qëndrojë pranë fansave.

Madje ajo nuk ka zhgënjyer me postimet e saj, të cilat si gjithmonë tërheqin vëmendjen e fansave që nuk ia kursejnë komplimentat.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.