Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Ja çuditë e mëdha që ndodhin në supermarkete (FOTO)

Supermarketet janë vende interesante dhe e dini pse? Aty mund të shihni njerëz dhe gjëra nga më të çuditshmet.

Këto janë i vetmi vend në botë, ku mblidhen njerëz të ndryshëm në një çati.

Ndonjëherë njerëzit që pushtojnë këto qendra mund ta bëjnë përvojën e blerjeve gjithnjë e më argëtuese.

Nëse jeni një klient i shpeshtë I tyre, atëherë duhet të keni takuar të paktën një herë njerëz të tillë gjatë vizitës suaj.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1023164,1023165,1023166,1023167,1023176,1023168,1023169,1023170,1023171,1023172,1023173,1023174,1023175,1023177,1023178"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore