Çmenduritë e karantinës, këta njerëz kanë “lënë nam” (FOTO)

Nëse po i respektoni me përgjegjësi rregullat e karantinës, me siguri dilni nga shtëpia vetëm për të derdhur plehrat, apo për të bërë pazar.

Me mbylljen e të gjitha aktiviteteve, nuk ka mbetur asnjë vend tjetër ku ju mund të dilni për të marrë ajër qoftë vetëm disa minuta.

Shpejt, njerëzit filluan të kuptojnë se e vetmja kohë kur ata mund të shijojnë pak ajër të pastër është kur nxjerrin plehrat e tyre.

Për të nderuar këtë “moment të çmuar”, një pjesë e vogël e njerëzve në Australi vendosën të vishen çuditshëm, për t’u argëtuar pak.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.