Nuk i la aspak vend imagjinatës, 25-vjeçarja super “hot” pa të brendshme e fustanin rrjetë (FOTO)

Ajo është bërë e famshme falë formave të saj bombastike dhe fotografive shumë seksi.

Është fjala për modelen britanike, Demi Rose, e cila edhe pse e izoluar në shtëpi nuk ka harruar që të realizojë ndonjë pozë provokuese, ashtu siç vetëm ajo di.

25-vjeçarja nuk i ka lënë vend aspak imagjinatës teksa në “Instagram” ka postuar një foto ku shfaqet me një fustan rrjetë që i zbulon të pasmet.

Gjatë këtyre ditëve në karantinë, Demi nuk i ka zhgënjyer fansat e saj të shumtë, të cilët duket se presin me padurim një fotografi nga ajo.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.