Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Nëna heroinë sjell në jetë fëmijën e 22 (FOTO)

Prindërit e familjes më të madhe në Britani kanë mirëpritur fëmijën e tyre të 22-të, në mesin e epidemisë së koronavirusit.

Sue Radford, 45 vjeç dhe burri Neil, 49 vjeç, kanë njoftuar lindjen e një vajze të shëndetshme. Ata nuk kanë zgjedhur ende një emër për foshnjen e tyre dhe kjo është vajza e 11 dhe fëmija e 22 e çiftit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1022642,1022643,1022640,1022631,1022632,1022641,1022644,1022645,1022646,1022647,1022648"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore