Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me shokun gjysmë të zhveshur, Armina Mevlani poston fotot e disa viteve më parë (FOTO)

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, herë pas here ndan me ndjekësit e saj fotografi të realizuara kohë më parë.

Përmes këtyre postimeve, ajo kujton kohët e bukura dhe momentet e paharrueshme. E kështu ka bërë edhe një ditë më parë, teksa ka postuar disa foto me mikun e saj më të ngushtë.

Ajo ka postuar disa foto, por ndër të gjitha pikas fotoja ku po kërcen e papërmbajtur, me mikun e saj, i cili nga atmosfera e ndezur ka hequr edhe bluzën, ndërsa Armina duket se e ka shijuar maksimalisht këtë moment.

"Festonim si kafshë gjithmonë. Gjithmonë në festa sëbashku"- shkruan Armina  Mevlani bashkëngjitur fotos së postuar në rrjete sociale.

Bloggerja ka treguar se karantinën po e kalon pranë partnerit të saj, Shkëlzen Berisha, duke ndarë me ndjekësit në rrjete sociale momente nga qëndrimi i saj në shtëpi dhe aktivitetet që zgjedh për të mbushur ditën.

[gallery ids="997537,997534,997532,997536,1022613,1022614,997531,997526,997527,997529,941447,941448,920594,920595,920596"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore