Më e bukur me make-up apo…? Rashel Kolaneci lë pa fjalë fansat me foton pa pikë makijazhi në fytyrë (FOTO)

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Gjatë këtyre ditëve në izolim, ish-velina ka vendosur që të qëndrojë pranë fansave të saj nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale.

Ajo herë poston poza provokuese dhe seksi, ndonjëherë foto ku zbulon make-up-in që ka bërë, apo edhe pamje pa makijazh fare.

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Rasheli ka postuar një foto ku tregon se nuk ka bërë makijazh. E duhet pranuar se është aq e ëmbël, madje edhe fansat e kanë komplimentuar.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.