Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Gratë e famshme kapen mat në...(FOTO)

Problemet me veshjet nuk janë diçka që shqetësojnë vetëm njerëzit e thjeshtë, por u ndodhin edhe grave të famshme.

Teksa ato tradhtohen nga veshja paparacët janë aty gati për të kapur momentin e sikletshëm.

Më poshtë po ju tregojmë disa nga problemet me veshjen të të famshmëve dhe janë të "tmerrshme".

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1022335,1022336,1022337,1022338,1022339,1022340,1022341,1022342,1022343,1022344,1022345,1022346,1022347"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore