Femra më s*ksi në botë “çmend” rrjetin në këto ditë izolimi, tregon asetet me të brendshme (FOTO)

Kim Kardashian është duke shijuar ditët e qëndrimit në shtëpi me familjes e saj, si pasojë e izolimit të vendit nga pandemia e koronavirusit.

Ylli i “Keeping Up with the Kardashian” edhe punon nga shtëpia gjatë këtyre ditëve të karantinimit.

39-vjeçarja seksi ka postuar në rrjetet sociale disa fotografi mjaft “hot”, duke promovuar kështu koleksionin e saj “Smooth Essentials”.

Kim shfaqet me një palë të brendshme ngjyrë nude, e shtrirë në rërë teksa merr rreze dielli.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.