Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Skandali/ Ylli i Man.City kthen karantinën në orgji, dalin fotot me dy prostituta

Jo vetëm që nuk respekton karantinën, por kthehet në një protagonist të një skandali të vëtetë seksual. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Manchester City, Kyli Walker. Futbollisti nuk ka arritur të durojë izolimin dhe për t?ia bërë vetës më të lehtë qëndrimin i mbyllur në shtëpi ka ftuar dy prostituta. Gjithçka është zbuluar nga "The Sun", që sjell edhe dëshminë e njërës prej vajzave të pranishme në "festën" e Walker.

Jo vetëm kaq. Vetëm pak orë më pas, me anë të një postimi në rrjetet sociale, mbrojtësi i City i ka bërë thirrje ndjekësve të tij të respektojnë masat e qeverisë për distancim social. "Hipokrizi", është cilësuar kjo nga tabloidi anglez. Por nuk e ka pritur aspak mirë këtë aventurë të futbollistit, Pep Guardiola dhe klubi që kanë paralajmëruar masa disiplinore në dëm të Kyle Walker.

[gallery ids="1021962,1021959,1021960,1021958,1021965,1021961,1021967,1021963,1021964,1021966"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore