Kur harron të veshësh rroba kur del jashtë, ja si shfaqet rrugëve 25-vjeçarja s*ksi (FOTO)

Teksa izolimi për shkak të koronavirusit vazhdon, duket se standardet e veshjes po ndryshojnë.

Courtney Stodden duket se ka harruar se si vishet kur dilet jashtë. Ylli televiziv është fotografuar së fundmi jashtë në Los Angeles, teksa ka nxjerrë për shëtitje qenin e saj.

E menjëherë bie në sy veshja e saj. 25-vjeçarja mban veshur një rrobdeshamber që i tregon pak të brendshmet dhe një pale shapka.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.