Çfarë ndodh në ajër? Dalin fotot, kur stjuardesat kapen mat duke…

Stjuardesat e avionëve janë vajza elegante dhe të zgjedhura me kujdes. Imazhi i tyre është i kuruar në detaje, ndërsa janë të përgatitura për t’u shërbyer me kujdes udhëtarëve.

Por çfarë ndodh brenda avionëve? Shpesh herë, bukuroshet “luajnë” me njëra-tjetrën. Shihni fotot.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.