Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Shqipëria pas Sllovenisë për koronavirusin, Rama publikon grafikun

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një grafik, ku tregohet numri i të shëruarve dhe viktimave për 1 milion banorë, në rajon. Sipas grafikut të postuar në facebook nga kryeministri, Shqipëria rendit e dyta, pas Sllovenisë, për numrin më të lartë të të shëruarve për 1 milion banorë.

"Bilanci i luftës bëhet në fund po s?do lejojmë askënd të sabotojë çfarë kemi arritur deri këtu!", shkruan Rama. Deri më tani në vendin tonë numërohën 333 të infektuar me COVID-19, 18 persona kanë humbur jetën, ndërsa 99 janë shëruar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore