Pasi rrahu motrën dhe fshiu gjakun, ja çfarë bën Kim Kardashian (FOTO)

Pasi ka fshirë gjakun nga konfrontimi fizik me motrën Kourtney, Kim Kardashian është “rikthyer” vetvetja.

Ylli i reality show e ka hequr vëmendjen e ndjekësve të saj nga incidenti i bujshëm, duke dalë në “origjinë”.

39-vjeçarja e famshme ka postuar dy foto nga koleksioni i ri i firmës “SKIMS”, ku shfaqet tepër seksi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.