Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Këngëtarja e njohur dhe djali i saj me koronavirus, ja çfarë bën ajo (FOTO)

Pink ka zbuluar se ajo dhe djali i saj tre vjeçar Jameson kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.

Këngëtarja 40-vjeçare, emri i vërtetë i së cilës është Alecia Beth Moore  e bëri të ditur këtë përmes Instagramit, duke publikuar një fotografi me djalin e saj trevjeçar.

Në mbishkrimin e saj tregoi diagnozën përpara se të kritikonte Qeverinë Amerikane për mungesën e testeve.

Ajo filloi duke shkruar: "Dy javë më parë djali im tre vjeçar, Jameson, dhe unë po shfaqnim simptoma të COVID-19", tha ajo.

Pink vendosi t?i merrte gjërat në duart e saj, pasi premtoi një dhurim shumë bujar prej një milion dollarësh për shkaqe mjekësore të përqendruara rreth COVID-19.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1021186,1021187,1021188,1021189,1021190,1021191,1021192"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore