E pacipë, modelja e njohur poston foto lakuriq në banjë me partnerin

Emily Ratajkowski njihet për paraqitjet e saj tejet provokuese, e jo rrallëherë edhe lakuriq.

Së fundi, ajo vendosi që t’i përgjigjej me sinqeritet pyetjeve të ndjekësve të saj të shumtë.

Një prej tyre e pyeti se sa vite ka bërë bashkë me bashkëshortin, ndërsa modelja vendosi t’i përgjigjej përmes një fotografie.

Emily postoi foto tërësisht nudo në banjo, ku shihet në përqafim të partnerit, i cili i kishte mbuluar pjesët intime.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.