Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Shpulla, shkelma e gjak/ Karantina çmend motrat s*ksi, plas keq grushti (FOTOT)

Debati i ashpër mes Kim dhe Kourtney Kardashian në lidhje me etikën e punës degradoi në një sherr të shëmtuar fizik, me shpulla, shkelma e gjak.

Video e zënkës së dy motrave të famshme në "Keeping Up With The Kardashians" u bë virale në internet dhe pushtoi titujt e të gjitha revistave rozë. Sherri nisi kur Kim kritikoi Kourtney-n se ajo nuk do t?ja dijë për asgjë dhe nuk ka etikë pune.

40 vjeçarja, e cila kishte muaj që përballej me këto akuza nga ylli i reality show, shpërtheu më pas e acaruar në ulërima e duke e goditur këtë të fundit.

Në episodin e transmetuar dje, Kourtney lajmëroi se do të tërhiqet nga filmimet e "KUWTK", pasi kuptoi se ndjehej e palumtur në regjistrimet e tij.

[gallery ids="1021015,1021021,1021022,1021025,1021016,1021024,1021017,1021018,1021019,1021020,1021023"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore