Si po mbrohen njerëzit nga koronavirusit, ja 26 maskat më komike në botë (FOTOT)

Përhapja e koronavirusit ka vënë në vështirësi gjithë botën, pasi edhe shtetet më të pasura u gjetën të papërgatitura me armikun e panjohur.

Sot, numri i të infektuarve i kaloi 1 milion banorë, ndërsa 51 354 persona kanë humbur jetën.

Në mungesë të maskave, njerëzit kanë gjetur zgjidhje alternative dhe rezultatet janë vërtetë komike.

Shihni fotot:

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.