Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Shfaqet super s*ksi nga karantina/ Ndjekësja e quan pornostare, Angela Martini e lë pa fjalë me përgjigjen: Duhet të… (FOTO)

Nëse gjatë këtyre ditëve të izolimit shumica e njerëzve kanë qëndruar veshur me pizhama apo me rroba të thjeshta nëpër shtëpi, ka edhe nga ata që janë veshur seksi.

Një ndër to është edhe modelja e njohur, Angela Martini, e cila në profilin e saj në “Instagram” i ka lënë pa fjalë ndjekësit.

Së fundmi, Angela ka postuar në foto ku shfaqet e veshur me një fustan të zi shumë të shkurtër. E teksa ka marrë mijëra pëlqime dhe shumë komplimente, ka edhe nga ata që fjalët e këqija nuk i kursejnë.

Një ndjekëse i ka thënë se ngjan me një pornostare. “Unë mendoj se ti je pornostare”, i shkruajti ndjekësja asaj.

“Keni mendime shumë të thella, duhet të jeni një filozofe”, ia ka kthyer ndër të tjera Angela.

[gallery ids="912723,912724,912725,1019606,1018135,1018133,1018134,932978,912722,912719,912720,912721,912717,912718,912710,912707"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore